7. aprillil toimus Vanalinna koolis maakondlik liikumisrühmade ülevaatus. Laureaadi tiitli vääriliseks tunnistati 5.-6. kl poisid ning nii Kahtla tüdrukute rühm kui ka segarühm said tunnustusauhinna osaliseks. Õpilasi juhendas õp Maret Mägi.

Kahtla kooli gomokuvõistkonnad saavutasid Eesti koolide karikavõistlustel gomokus 39 võistkonna hulgas 6. ja 10. koha. Tublid gomokutajad olid Raigo Rei, Oliver Valk, Henry Noah Mägi, Robert Pihl, Oskar Link, Aramis Kaljuste.

Tulemas:

16. aprill - kooditund: erinevad programmeerimise ja robootikaga seotud õpitoad. Vaata töötubade täpsemat kirjeldust siit.

20. aprill - koolis on külas klaasimeistrid Lätist. Mõned lapsed saavad meistriga koos klaasipuhumist proovida. Pilet 3 eurot. On võimalik osta suveniire ja väikeseid ripatseid, mille hind on vahemikus 1-15 eurot.

16.-20. aprillil on koolis värvide nädal.

16. aprill - kollane ja oranž

17. aprill - sinine ja lilla

18. aprill - roheline ja pruun

19. aprill - valge ja must

20. aprill - punane ja roosa

NB! Tüdrukud!

18. aprillil toimub võileibade valmistamine. Kaasa võtta materjal võileiva kaunistamiseks (nt kurk, tomat, redis, vorst, juust, marjad jne)

19. aprillil toimub enda tutvustamine ja esinemine vabalt valitud luuletuse või lauluga. Toimub kõige toredama tüdruku valimine.