Hoolekogu

Kahtla Lasteaed - Põhikooli hoolekogu valitakse kooli lastevanemate üldkoosolekul. Hoolekogu koosolekud toimuvad vastavalt vajadusele.

Hoolekogu protokollid on soovi korral lugemiseks Kahtla Lasteaed-Põhikooli õpetajate toas.

Praegune hoolekogu valiti Kahtla Lasteaed-Põhikooli lastevanemate koosolekul 13. märtsil 2017.
Hoolekogusse kuuluvad:

+372 5646 5991

Henry Noah Mägi  õpilasesinduse esindaja

+372 5304 8560

Küsimuste, murede või ettepanekutega võib pöörduda kõigi hoolekogu liikmete poole või kirjutades hoolekogu ametlikule e-postile: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Hoolekogu ametlikku e-posti loevad hoolekogu esimees ja aseesimees.

Hoolekogu moodustamise kord

Hoolekogu põhieeskiri