Lõppes mõttespordi olümpiaadi esimene voor

  • Muuda

VÕTAME OSA ÜLE-EESTILISEST MÕTTESPORDI ONLINE VÕISTLUSEST

Mõttespordi olümpiaadil toimuvad turniirid neljal alal: Vene kabe, Male, Gomoku ja Sudokude lahendamine.
Õppeaasta jooksul toimub 4 etappi ning arvestus toimub kolmes erinevas vanusegrupis: algkool, põhikool ning keskkool.
Vene kabe - Mängitakse 11-voorulised turniirid šveitsi süsteemis ajakontrolliga 5 min. + 2 sekundit.
Male - Mängitakse 7-voorulised turniirid šveitsi süsteemis ajakontrolliga 10 min. + 2 sekundit.
Gomoku - Mängitakse 9-voorulised turniirid šveitsis süsteemis ajakontrolliga 5 min. + 2 sekundit
Sudoku  - Turniiril tuleb lahendada 8 sudokut: alg- ja põhikool lahendavad Vint.ee kerge raskusastmega sudokuturniiri, keskkool keskmise raskusastmega turniiri.

Punktikohtadele tulevad need õpilased, kes saavutavad oma vanuserühmas 1.-32. koha.

05.11 - 08.11.2012 toimus võistluste I etapp. Pildid siin.

 

Esmaspäeval (05.11) male

1.-4. klass (40 osalejat) Oliver Valk (1.kl) 24. koht

5.-9. klass (64 osalejat) Tristan Vann (7.kl) 26. koht, Aare Peeker (6.kl).

 

Teisipäeval (06.11) kabe

1.-4. klass (67 osalejat) Kaisa Alt (3.kl) 5. koht, Henry Noah Mägi (4.kl) 12. koht, Rando Nõmm (4.kl) 22. koht, Karoliina Raud (4.kl) 28. koht.

Kabet mängisid ka Oliver Valk (1.kl),Mariliis Saarkoppel (3.kl), Raigo Rei (2.kl), Oskar Link (1.kl), Aramis Kaljuste (1.kl), Magnus Toompuu (4.kl), Hanna-Liis Zenkevics (1.kl).

5.-9. klass (120 osalejat) Aare Peeker (6.kl), Karl Henry Teär (5.kl).

 

Algklasside kabes oleme üle-eestilises koolide üldarvestuses 4. kohal.

 

Kolmapäeval (07.11) gomoku

1.-4. klass (49 osalejat) Raigo Rei (2.kl) 20. koht, Oliver Valk (1.kl).

5.-9. klass (76 osalejat) Ants Luup (5.kl).

 

Neljapäeval (08.11) sudoku

5.-9. klass (82 osalejat) Tristan Vann (7.kl) 6. koht.

 

Mõttespordi olümpiaadi tulemused on leitavad lehel: http://www.vint.ee/mottespordi-olumpiaad/

 

14.01 - 17.01.2013 toimub võistluste II etapp (turniirid toimuvad sarnaselt I etapile)
04.03 - 07.03.2013 toimub võistluste III etapp
06.05 - 09.05.2013 toimub võistluste IV etapp

Võistluste detailne juhend