Sel nädalal lõppes mõttespordi olümpiaadi eelviimane voor. Tiheda rebimise tulemusena tõstsid algklassiõpilased kabes end vabariigis teisele kohale!!! Ja seda ainult kümne mängu tulemuste põhjal, kuna viimases mängus said kõik kirja kaotuse, sest seletamatutel põhjustel kadus terves koolis sel ajal internet.

Alljärgnevalt on toodud tulemused alade kaupa.

Esmaspäeval (04.03) male

1.-4. klass (37 osalejat) Oliver Valk (1.kl) 32. koht

5.-9. klass (63 osalejat) Tristan Vann (7.kl) 38. koht, Aare Peeker (6.kl) 42. koht

Kuna voorude tulemused liidetakse, siis on Oliver oma arvestuses hetkel 23. kohal ja Tristan 26. kohal.

Teisipäeval (05.03) kabe

1.-4. klass (74 osalejat) Rando Nõmm (4.kl) 9. koht, Oliver Valk (1.kl) 10. koht, Tormi Koppel (2.kl) 17. koht, Raigo Rei (2.kl) 18. koht.

Kabet mängisid ka Magnus Toompuu (4.kl), Ronald Antsaar (2.kl), Maret Peeker (4.kl), Karoliina Raud (4.kl), Kaisa Alt (3.kl), Oskar Link (1.kl), Henry Noah Mägi (4.kl), Mariliis Saarkoppel (3.kl), Aramis Kaljuste (1.kl), Hanna-Liis Zenkevics (1.kl), Kaspar Raudsik (2.kl).

Kahe vooru järel on Rando 5. kohal, Oliver 14. kohal, Tormi 16. kohal,  Kaisa 20. kohal, Raigo 24. kohal.

Algklasside kabes oleme üle-eestilises koolide üldarvestuses 2. kohal.

5.-9. klass (95 osalejat) Aare Peeker (6.kl), Karl Henry Teär (5.kl), Marek Peeker (8.kl). Punktikohale (esimese 35 hulka) jõudis Aare, kes selles voorus tuli 29. kohale.

 

Kolmapäeval (06.03) gomoku

1.-4. klass (47 osalejat) Tormi Koppel (2.kl) 12. koht, Raigo Rei (2.kl) 23. koht, Henry Noah Mägi (4.kl) 29. koht, Magnus Toompuu (4.kl), Kaisa Alt (3. kl), Ronald Antsaar (2.kl), Karoliina Raud (4. kl), Kaspar Raudsik (2. kl).

5.-9. klass (65 osalejat) Tristan Vann (7.kl) 31. koht, Marek Peeker (8.kl).

Kahe vooru kokkuvõttes on Raigo 14. kohal ja Tormi 18. kohal.

Algklasside gomokus oleme üle-eestilises koolide üldarvestuses 5. kohal.

 

Neljapäeval (07.03) sudoku

5.-9. klass (53 osalejat) Tristan Vann (7.kl) 9. koht, Karol Mustis (8.kl) 14. koht.

Kokkuvõtvas tabelis on Tristan 6. ja Karol 14. kohal.

 

Aitäh kõikidele võistlejatele ning nende vanematele, kes neile kodudes pöialt hoidsid!

 

Mõttespordi olümpiaadi tulemused on leitavad lehel: http://www.vint.ee/mottespordi-olumpiaad/

 
06.05 - 09.05.2013 toimub võistluste IV etapp

Võistluste detailne juhend