Selleks aastaks on mõttespordi olümpiaad lõppenud. Novembrist maini mängiti neli vooru, aladeks kabe, male, gomoku ja sudoku. Meie kool väljus võistlusest väga edukana - algklasside 2.  koht kabes 19 kooli hulgas ja gomokus 4.  koht 20 kooli seas. Ära tuleb märkida ka sudokutajate 8. koht (kokku 22 kooli). Kokku osales erinevates voorudes 21 Kahtla õpilast.

Kokkuvõte esimesest voorust

Kokkuvõte teisest voorust

Kokkuvõte kolmandast voorust

Neljas voor mängiti 6.-9. mail. Kuna sel nädalal käisid lapsed teatris ja Soomaal, siis ei saanud mitmed õpilased võistlusel osaleda. Males oli võidukas Tristan Vann (7. kl), kes saavutas 55 mängija hulgas 15. koha, Oliver Valk (1. kl) jäi esimesena punktikohalt välja.

Koondtabelis jäi males Oliver Valk 25. kohale (kokku 54) ja Tristan Vann 23. kohale (kokku 102).

Kabes olid edukamad Oliver Valk (1. kl), kes saavutas 83 võistleja seas 8. koha ja Rando Nõmm (4. kl), kes jäi 13. kohale

Kabe edukaim oli kahtlemata Rando Nõmm, kes tõi punkte kõigist neljast voorust ja lõpetas 5. kohaga (kokku 129). Väga hästi tuli toime ka Oliver Valk, kes saavutas 129 võistleja seas 8. koha. Tublid olid ka Tormi Koppel (21. koht) ja Raigo Rei (30. koht).

Punktirohkeks osutus meile ka viimane gomokuturniir, kus punkte korjasid Tormi Koppel (2. kl, 7. koht), Raigo Rei (2. kl, 9. koht), Oliver Valk (1. kl, 22. koht), Ronald Antsaar (2. kl, 31. koht) ja Tristan Vann (7. kl, 20. koht). Algklasside õpilasi oli kokku 50 ja põhikooli omasid 55.

Nelja vooru kokkuvõttes võistlesid gomokus paremate kohtade nimel Raigo Rei ja Tormi Koppel, seekord jäi peale Raigo (kokkuvõttes 13. koht), Tormi platseerus koondtabelis 16. kohale. Hästi mängis ka Oliver Valk, kes lõpetas 30. kohal. Algklassides oli kokku 86 mängijat.

Sudoku viimane voor möödus meie õpilastel Soomaal, nii nad sellest voorust punkte ei saanudki. Seda suurem on aga rõõm leida meie õpilased Tristan Vann (7. kl) ja Karol Mustis (8. kl) koondtabelist vastavalt 13. ja 21. kohalt. Kokku mängis erinevatel gomokuturniiridel 101 last.

Erinevate alade nelja vooru tulemusena tulid punktikohtadele 12 meie kooli õpilast: Oliver Valk (1. kl, 122 p, aladeks male, kabe, gomoku), Tristan Vann (7. kl, 107 p, male, gomoku, sudoku), Tormi Koppel (2. kl, 99 p, kabe, gomoku), Raigo Rei (2. kl, 98 p, kabe, gomoku), Rando Nõmm (4. kl, 82 p, kabe), Henry Noah Mägi (4. kl, 36 p, kabe, gomoku), Karol Mustis (8. kl, 34 p, sudoku), Kaisa Alt (3. kl, 28 p, kabe, gomoku), Ronald Antsaar (2. kl, 10 p, kabe, gomoku), Karoliina Raud (4. kl, 5 p, kabe, gomoku), Aare Peeker (6. kl, 4 p, male, kabe), Oskar Link (1. kl, 4 p, kabe, gomoku).

Hea meel on tõdeda, et meie koolis on nii palju mõttespordimeistreid. Jõudu ja jaksu neile edaspidiseks ning loodame järgmisel aastal taas hästi esineda!