Lõppes mõttespordi olümpiaadi III voor

Mõttespordi olümpiaadi kolmas voor  (17.02 - 20.02) on lõppenud meie jaoks väga heade tulemustega.

Esmaspäeval mängiti malet. Robert Pihl (1. kl), Kaspar Raudsik (3. kl) ja Tormi Koppel (3. kl) andsid endast parima. Punktita ei jäänud keegi ja neil läheb järjest paremini. Nagu öeldakse, harjutamine teeb meistriks. Ka 5.-9. klassi õpilastel polnud väga kiita malepäev, sellest hoolimata on Tristan Vann (8. kl) koondtabelis 9.  ja Aare Peeker (7. kl) 30. kohal. Ja seda 115 õpilase hulgas. Pole ju sugugi halb tulemus! Kooli punktide varu täiendasid veel Ants Luup (6. kl), Henry Noah Mägi (5. kl) ja Karl Henry Teär (6. kl). Hetkel on neil kokku niipalju punkte, et on tõusnud koolidevahelises arvestuses 4. kohale.

Teisipäeval oli koolimaja kabetajate päralt. Väga hoos oli Oskar Link (2. kl), kes suutis välja võidelda koguni 9. koha. Tähelepanuväärse tulemuse tegi ka Robert Pihl (1. kl), jäädes 13. kohale. Koolidevahelises arvestuses läksid arvesse veel Raigo Rei (3. kl), Tormi Koppeli (3. kl) ja Oliver Valga (2. kl) punktid. Koondtabelis on Oliver 4., Raigo 6. ja Tormi 7. kohal. Kokkuvõttes säilitasime vabariigi arvestuses esikoha ja hoiame enne viimast vooru pöidlad pihus. Vanemate õpilaste hulgas võidutses Tristan Vann (8. kl), kes saavutas 98 võistleja hulgas 3. koha. Hästi mängisid ka Aare Peeker (7. kl), Marleen Nõu (7. kl), Magnus Toompuu (5. kl) ja Henry Noah Mägi (5. kl). 32 kooli hulgas oleme 4. kohal. Üldtabelis on Tristan 3. ja Aare 5. kohal.

Kolmapäev oli gomokupäev. Suur osa vanematest gomokutajatest käisid linnas vene keele festivalil. Mängisid ainult Tristan Vann (8. kl) ja Karol Mustis (9. kl).
Algklassid on juba kaks vooru järjest suutnud kinni hoida oma esimeses voorus saavutatud 2. kohast. Teistest veidi rohkem punkte sai Raigo Rei (3. kl), kes jõudis 5. kohale. Kuna ta on stabiilselt mänginud hästi kõikides voorudes, on ta koondtabelis lausa 4. kohal. Raigole järgnesid Oliver Valk (2. kl, 9. koht), Oskar Link (2. kl, 23. koht), Aramis Kaljuste (2. kl) ja Tormi Koppel (3. kl).

Neljapäeval täitus arvutiklass sudokuhuvilistega. Algklassidest läks seekord kõige paremini Oliver Valgal (2. kl, 14. koht), koondtabelis on aga veidi eespool, 7. kohal,  Oskar Link (2. kl). Poiste tuules sammusid vapralt Hanna-Liis Zenkevics (2. kl) ja Sandra Mustis (2. kl).

5.-9. kl õpilaste lippu hoidis kõrgel Tristan Vann (8. kl), tulles 3. kohale. Koondtabelis on Tristan 7. kohal, temast koha võrra eespool on Karol Mustis (9. kl). Stabiilselt lahendab sudokusid Kaie Ennemuist (6. kl, 19. koht), kes üldtabelis on 12. kohal. Tõusvas joones läheb ka Henry Noah Mägi (5. kl) ja Aare Peekeri (7. kl) mäng.

Viimane voor toimub pärast vaheaega, 31.03 - 03.04.

Pöidlad pihku!