Suitsuprii klass

"Suitsuprii klass 2013/14" konkurss kestis 6 kuud (07.10.2013–07.04.2014) ning selles võisid osaleda õpilased 4.-12. klassini. Klasside osavõtt ennetusprogrammist on vabatahtlik ning põhineb vastastikusel aususel ja usaldusel. Vastutus kontrolli eest on õpilastel ja õpetajatel endil. Suitsupriiks olemine ei tähenda ainult mittesuitsetamist. Ennetusprogrammis osalejad peavad olema priid ka muudest tubakatoodetest, nagu suitsuvabad tubakatooted (nt vesipiip ja nuusk-, närimis- või huuletubakas) ja e-sigaret. Konkursi lõppedes loositakse mai alguses välja kolm rahalist preemiat.

Sel aastal osalesid "Suitsuprii klassi" konkursil ka meie 5. ja 6. klass.

Programmis osalevatel klassidel oli võimalus osaleda 10.02–10.03.2014 toimuval omaloomingu konkursil, millest võtsid osa meie viienda klassi õpilased Maret Peeker, Magnus Toompuu ja Karoliina Raud. Juhendas klassijuhataja Kristiina Lindmets. Auhinnalisele kohale tulla ei õnnestunud, aga õpilaste arvates tuli plakat vahva. Sel aastal oli plakati teemaks "Tahan rokkida ilma tubakata!".