Mõttespordi I voor 2016/17

Esmaspäev algas malemänguga. Algklassidest maletavad vaid vähesed, parima koha mängis välja Robert Pihl (4. kl), suurtest Ants Luup (9. kl).

Teisipäev oli kabetajate päralt, mängis pea kolmveerand kooli. Algklassiõpilaste parimad olid Andre Janter (4. kl), Robert Pihl (4. kl), Olivia Valk (3. kl) ja Marta Link (3. kl). Põhikooli osas on palju häid ja tasavägiseid mängijaid, ette rebisid seekord Raigo Rei (6. kl), Rando Nõmm (8. kl), Magnus Toompuu (8. kl), Oliver Valk (5. kl) ja Uku Pärtel Rand (9. kl).

Kolmapäevasest gomokuturniirist on parim tulemus ette näidata Robert Pihlal (4. kl), kes oli 7. kohal. Talle järgnesid Marta Link, Kristin Zenkevics, Olivia Valk ja Märten Toompuu.  Vanematest õpilastest tegi suurepärase tulemuse Raigo Rei, kes jäi kokkuvõttes 3. kohale. Järgnesid Rando Nõmm, Tormi Koppel, Ronald Antsaar ja Uku Pärtel Rand. Pärast esimese vooru on algklassid koolide arvestuses 2. kohal (kokku 34 kooli) ja vanemad õpilased 3. kohal (29 kooli).

Algklassiõpilastest lahendas sudokusid kõige kiiremini Olivia Valk (3. kl) ja põhikooliõpilastest Oskar Link (5. kl). Nad olid meie koolist ka ainukesed, kes jõudsid etteantud ajaga ära lahendada kõik etteantud sudokud.

Kõikide alade koondarvestuses on eespool Marta, Olivia ja Robert ning suurtest Uku Pärtel, Raigo ja Oliver