Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad Personal Tugispetsialistid

Ametikoht
 
Juhtkond (4)

Helle Rüütel

Direktor
Matemaatika
+372 5331 2178
helle.ryytel@kahtla.edu.ee


Kristiina Lindmets

Matemaatika, füüsika, arvutiõpetus
kristiina.lindmets@kahtla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

N 15.00 - 16.00
kokkuleppel

Anja Nõgu

Algklassid
anja.nogu@mail.ee


Tiina Otsason

Loodusained
tiinaotsason@gmail.com

Õpetajad (15)

Hille Ligi

Lasteaiaõpetaja


Helle Rüütel

Direktor
Matemaatika
+372 5331 2178
helle.ryytel@kahtla.edu.ee


Indrek Rüütel

Inglise keel
Inimeseõpetus
Kehaline kasvatus, spordiring
indrek.ryytel@mail.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Kristiina Lindmets

Matemaatika, füüsika, arvutiõpetus
kristiina.lindmets@kahtla.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

N 15.00 - 16.00
kokkuleppel

Liisi Katarina Verk

Huvijuht
Robootika
lkverk@gmail.com


Anne Antsaar

Algklassid, kunst, eesti keel
HEV koordinaator
anne.antsaar@gmail.com


Anja Nõgu

Algklassid
anja.nogu@mail.ee


Maret Vaga

Eesti keel ja kirjandus
maret.vaga@mail.ee


Maret Mägi

Vene keel, ühiskonnaõpetus, ajalugu
maretmagi63@gmail.com


Tiina Otsason

Loodusained
tiinaotsason@gmail.com


Tiia Püüa

Käsitöö ja kodundus
Kokk
puua@hot.ee


Indrek Ratas

Tehnoloogiaõpetus
indrek.ratas@gmail.com


Anita Kangur

Muusikaõpetus
anita.kangur@mail.ee

Vastuvõtuaeg:

E 15.00 - 15.45

Andra Õunapuu

Eesti keel ja kirjandus


Epp Lipu

Inglise keel

Personal (1)

Helle Bormann

Koristaja

Tugispetsialistid (4)

Aina Sepp-Teevet

Sotsiaalpedagoog
+372 5196 8789
aina.sepp-teevet@saare.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäeviti

Monika Pulk

Eripedagoog
+372 5886 1002
monika.pulk@saare.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäeviti

Reet Saulin

Logopeed
reet.saulin@saare.ee


Anne Antsaar

Algklassid, kunst, eesti keel
HEV koordinaator
anne.antsaar@gmail.com

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.