Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad Personal Tugispetsialistid

Ametikoht
 
Juhtkond (2)

Helle Rüütel

Direktor, robootikaringi juhendaja
helle.ryytel.001@gmail.com


Liisi Katarina Verk

Huvijuht
lkverk@gmail.com

Õpetajad (13)

Anne Antsaar

Algklassid, kunst, kunstiringi juhendaja
HEV koordinaator
anne.antsaar@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

E 14.15-15.00

Eha Ennemuist

Lasteaiaõpetaja
eha.ennemuist@gmail.com


Anita Kangur

Muusikaõpetus
anita.kangur@mail.ee

Vastuvõtuaeg:

E 15.00 - 15.45
kokkuleppel

Hille Ligi

Lasteaiaõpetaja


Kristiina Lindmets

Matemaatika, füüsika, arvutiõpetus, arvutiringi juhendaja
kristiina.lindmets@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

R 12.25 - 13.10
kokkuleppel

Maret Mägi

Vene keel, ühiskonnaõpetus, ajalugu, tantsuringi juhendaja
maretmagi63@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

K 15.10 - 16.30
kokkuleppel

Anja Nõgu

Algklassid
anja.nogu@mail.ee

Vastuvõtuaeg:

T 14.20 - 15.05

Tiina Otsason

Loodusained, inimeseõpetus
tiinaotsason@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

K 14.10 - 15.30

Tiia Püüa

Käsitöö ja kodundus
puua@hot.ee

Vastuvõtuaeg:

reede hommikul kokkuleppel

Indrek Ratas

Tehnoloogiaõpetus
indrek.ratas@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

R 15.05 - 16.00

Indrek Rüütel

Kehaline kasvatus, spordiring
indrek.ryytel@mail.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Hille Toompuu

Inglise keel
htoompuu@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

T 14.10 - 15.00
kokkuleppel

Maret Vaga

Ajalugu, eesti keel ja kirjandus
maret.vaga@mail.ee

Vastuvõtuaeg:

T 14.20 - 15.20
Personal (1)

Helle Bormann

Koristaja

Tugispetsialistid (3)

Aina Sepp-Teevet

Sotsiaalpedagoog
+372 5196 8789
aina.sepp-teevet@saare.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäeviti

Monika Pulk

Eripedagoog
+372 5886 1002
monika.pulk@saare.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäeviti

Reet Saulin

Logopeed
reet.saulin@saare.ee

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.