Uudised

Debora Vaarandi luulekonkurss 02. oktoober admin


1. oktoobril osalesid meie kooli õpilased Debora Vaarandi luulekonkursil. Konkursist võtsid osa Marta Link (5. kl), Olivia Valk (5. kl), Kristin Zenkevics (5. kl), Robert Pihl (6. kl), Märten Toompuu (6. kl), Oskar Link (7. kl), Aramis Kaljuste (7. kl) ja Oliver Valk (7. kl).  Jagati välja hulgaliselt eripreemiaid:

Oskar Link - parim eestluse teemalise luuletuse esitaja

Märten Toompuu - parim looduslüürika esitaja

Marta Link - parim saarluse teemalise luuletuse esitaja

Robert Pihl - parim eestluse teemalise luuletuse esitaja

Õpilaste juhendajaks oli õp Maret Vaga.

Õnnitleme kõiki osalejaid!

1. oktoobril osalesid meie kooli õpilased Debora Vaarandi luulekonkursil. Konkursist võtsid osa Marta Link (5. kl), Olivia Valk (5. kl), Kristin Zenkevics (5. kl), Robert Pihl (6. kl), Märten Toompuu (6. kl), Oskar Link (7. kl), Aramis Kaljuste (7. kl) ja Oliver Valk (7. kl).  Jagati välja hulgaliselt eripreemiaid:

Oskar Link - parim eestluse teemalise luuletuse esitaja

Märten Toompuu - parim looduslüürika esitaja

Marta Link - parim saarluse teemalise luuletuse esitaja

Robert Pihl - parim eestluse teemalise luuletuse esitaja

Õpilaste juhendajaks oli õp Maret Vaga.

Õnnitleme kõiki osalejaid!