Uudised

Kahtla tüdrukud on maakonna meistrid jalgpallis 12. mai admin


11. mail toimusid Lümandas maakonna koolide meistrivõistlused jalgpallis. Kahtla osales seal tüdrukute võistkonnaga. Vastasteks olid meile seekord Lümanda ja Orissaare koolide tüdrukud. Esimene mäng oli kohe Lümanda vastu. Mäng algas pingeliselt, sest jäime kiiresti kaotusseisu, kuid meie kooli tüdrukud ei andnud alla, vaid läksid kõik koos rünnakule, mille tulemusena suutis Marta Link lüüa seisuks 1:1. Esimese poolaja lõpus triblas vastastest mööda Camilla Kaarima ja tegi uueks seisuks 2:1. Teisel poolajal jätkus Kahtla hea söödumäng, mille tulemusena lõi Teele Püüa palli vastaste väravavahi jalgade vahelt läbi väravasse. Lõppseisuks jäigi 3:1. Teises mängus võtsid mõõtu Orissaare ja Lümanda, kus oma paremuse pani maksma Orissaare seisuga 1:0. Kolmandas mängus kohtusid kaks tugevamat: Kahtla ja Orissaare. Mäng algas kohe vastaste tugeva survega, mille tulemusena lõid nad palli meie värava posti. Peale seda saime kontrolli mängu üle paremini enda kätte, kuid väga häid võimalusi esimesel poolajal ei tekkinud. Teisel poolajal oli meie tüdrukutel mitu väga head võimalust, kuid vastaste väravavaht ja natuke ebaõnne ei lasknud meil väravat saavutada. Mängu lõpus surus vastane väga tugevalt ja kiidan siinkohal kaitsemängijaid Olivia Valk ja Hiie Mägi, kes suutsid nurjata peaaegu kõik vastaste rünnakud. Paar palli, mis läbi kaitse juhtusid, suutis kindlalt tõrjuda Kristin Zenkevics, ilma kelleta ei oleks me suutnud seda seisu hoida. Väga põneva mängu lõpptulemus 0:0 tähendas meie meeskonnale Saaremaa Meistrivõistluste karikat ja kuldmedaleid, sest kõigi mängude kokkuvõttes väravaid olid Kahtla tüdrukutel rohkem kui Orissaarel. Meie võidukas naiskonnas mängisid Camilla Kaarima, Marta Link, Hiie Mägi, Teele Püüa, Kristin Zenkevics ja Olivia Valk.

11. mail toimusid Lümandas maakonna koolide meistrivõistlused jalgpallis. Kahtla osales seal tüdrukute võistkonnaga. Vastasteks olid meile seekord Lümanda ja Orissaare koolide tüdrukud. Esimene mäng oli kohe Lümanda vastu. Mäng algas pingeliselt, sest jäime kiiresti kaotusseisu, kuid meie kooli tüdrukud ei andnud alla, vaid läksid kõik koos rünnakule, mille tulemusena suutis Marta Link lüüa seisuks 1:1. Esimese poolaja lõpus triblas vastastest mööda Camilla Kaarima ja tegi uueks seisuks 2:1. Teisel poolajal jätkus Kahtla hea söödumäng, mille tulemusena lõi Teele Püüa palli vastaste väravavahi jalgade vahelt läbi väravasse. Lõppseisuks jäigi 3:1. Teises mängus võtsid mõõtu Orissaare ja Lümanda, kus oma paremuse pani maksma Orissaare seisuga 1:0. Kolmandas mängus kohtusid kaks tugevamat: Kahtla ja Orissaare. Mäng algas kohe vastaste tugeva survega, mille tulemusena lõid nad palli meie värava posti.

Peale seda saime kontrolli mängu üle paremini enda kätte, kuid väga häid võimalusi esimesel poolajal ei tekkinud. Teisel poolajal oli meie tüdrukutel mitu väga head võimalust, kuid vastaste väravavaht ja natuke ebaõnne ei lasknud meil väravat saavutada. Mängu lõpus surus vastane väga tugevalt ja kiidan siinkohal kaitsemängijaid Olivia Valk ja Hiie Mägi, kes suutsid nurjata peaaegu kõik vastaste rünnakud. Paar palli, mis läbi kaitse juhtusid, suutis kindlalt tõrjuda Kristin Zenkevics, ilma kelleta ei oleks me suutnud seda seisu hoida. Väga põneva mängu lõpptulemus 0:0 tähendas meie meeskonnale Saaremaa Meistrivõistluste karikat ja kuldmedaleid, sest kõigi mängude kokkuvõttes väravaid olid Kahtla tüdrukutel rohkem kui Orissaarel. Meie võidukas naiskonnas mängisid Camilla Kaarima, Marta Link, Hiie Mägi, Teele Püüa, Kristin Zenkevics ja Olivia Valk.