Uudised

Meie kooli õpilased olid matemaatikaolümpiaadil edukad 10. veebruar admin


27. veebruaril toimus piirkondlik matemaatikaolümpiaad. Meie kooli esindasid kolm seitsmenda klassi õpilast Marta Link, Olivia Valk ja Kristin Zenkevics ning Robert Pihl kaheksandast klassist. Ida-Saaremaa õpilased lahendasid ülesandeid seekord Orissaare Gümnaasiumis. 

7. kl õpilased kogusid võrdselt punkte ning saavutasid 6.-9. koha, Robert Pihl oli 8. klasside arvestuses samuti 9. Kiitus tehtud töö eest!

Mõlemas klassis osales üle 20 õpilase. 

27. veebruaril toimus piirkondlik matemaatikaolümpiaad. Meie kooli esindasid kolm seitsmenda klassi õpilast Marta Link, Olivia Valk ja Kristin Zenkevics ning Robert Pihl kaheksandast klassist. Ida-Saaremaa õpilased lahendasid ülesandeid seekord Orissaare Gümnaasiumis. 

7. kl õpilased kogusid võrdselt punkte ning saavutasid 6.-9. koha, Robert Pihl oli 8. klasside arvestuses samuti 9. Kiitus tehtud töö eest!

Mõlemas klassis osales üle 20 õpilase.