Mõttespordi olümpiaadi III vooru tulemused 19. veebruar admin

Sel nädal toimus mõttespordi olümpiaadi III voor ning taas on põhjust uhkust tunda meie tublide õpilaste väga heade tulemuste pärast.

• Algklassidele tõi kabes punkte alles lasteaias käiv Toomas Kõiv, tublid ristsõnade lahendajad olid Roosi Koppel ja Sander Vallik.
  • Vanema astme edukaim mõttesportlane oli Robert Pihl, kes korjas punktid igalt mängitud alalt, gomokus võitles ta end lausa vabariigis kuuendale kohale. Väga tubli tulemuse tegi Olivia Valk, kes sai 9. koha nii gomokus kui ka ristsõnades ning oli üsna nobe ka sudokude lahendamises.
  • Kooli punktisummat suurendasid oluliselt ka Märten Toompuu, Kristin Zenkevics, Marta Link ja Teele Püüa.
  • Olgu siinkohal ka mainitud, et meie tublid gomokutajad on vabariigis 42 kooli hulgas üsna kindlal kolmandal kohal, samuti hoitakse kõigest väest kinni koondtabeli kolmandast kohast. Eks neljas voor paneb kõik paika.