Uudised

Ühine spordipäev Valjala kooliga 22. september admin


21. septembril toimus ühine spordipäev Valjala kooli õpilastega.

Väga edukalt esindas meie kooli Sander Vallik (3. kl), kes võttis D-klassis esikohad nii 60 m kui ka 300 m jooksus ning lisaks saavutas oma vanuserühma poiste hulgas 2. koha kaugushüppes. Ühtlasi kuulutati Sander ka D-klassi poiste parimaks sportlaseks. 

Väga head tulemused tegi ka  Marta Link (8. kl), kes saavutas B-klassi tüdrukute palliviskes 3. koha ning noppis alavõidud nii 60 m kui ka 600 m jooksus. Ühtlasi oli ta ka B-klassi tüdrukute parim sportlane.

Roosi Koppel (3. kl) oli D-klassi tüdrukute hulgas 60 m jooksus teine ning 300 m jooksus kolmas. 

Kõige kaugemale viskas B-klassi tüdrukute hulgas palli Teele Püüa (7. kl) ning E-klassi tüdrukute kaugushüppes sai kolmanda koha Maria-Liisa Sepp (2. kl). 

21. septembril toimus ühine spordipäev Valjala kooli õpilastega.

Väga edukalt esindas meie kooli Sander Vallik (3. kl), kes võttis D-klassis esikohad nii 60 m kui ka 300 m jooksus ning lisaks saavutas oma vanuserühma poiste hulgas 2. koha kaugushüppes. Ühtlasi kuulutati Sander ka D-klassi poiste parimaks sportlaseks. 

Väga head tulemused tegi ka  Marta Link (8. kl), kes saavutas B-klassi tüdrukute palliviskes 3. koha ning noppis alavõidud nii 60 m kui ka 600 m jooksus. Ühtlasi oli ta ka B-klassi tüdrukute parim sportlane.

Roosi Koppel (3. kl) oli D-klassi tüdrukute hulgas 60 m jooksus teine ning 300 m jooksus kolmas. 

Kõige kaugemale viskas B-klassi tüdrukute hulgas palli Teele Püüa (7. kl) ning E-klassi tüdrukute kaugushüppes sai kolmanda koha Maria-Liisa Sepp (2. kl).